Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Web sitesi için banner (gif,png..) ...

sinonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinonline

Webmaster / Ankara

Alt 24-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Web sitesi için banner (gif,png..) ve mail marketing için şablon hazırlayabilecek grafik tasarımcı çalışma arkadaşı arıyorum.

Teklifleri parça başı atarsanız sevinirim.

Ödeme iş tesliminde nakit olarak yapılacaktır.

Tek seferlik bir iş değil şu an için aylık ortalama 30 parça iş verilecektir.

mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli - Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli ya da Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli | Freelance çalışan parça başı iş yapan tasarımcı arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ghtalas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghtalas

Grafiker / Ankara

Alt 25-05-2011 #3
İlanınızla ilgileniyorum ********* yazarsanız daha ayrıntılı konuşabiliriz işlerimide size gönderebilirim...

Tel:*********
Gökhan
sinonline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinonline

Webmaster / Ankara

Alt 26-05-2011 #4
Değerli tasarımcı arkadaşlar,

İlanımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler. Şu ana kadar bize ulaşan herkese dönüş yaptık. Çalışmalarını beğendikten ve fiyatta anlaştıktan sonra bir arkadaşla çalışmaya başlayacağız.

Bu konuyla ilgili yeni teklif atılmamasını rica ederiz.

İyi günler.
Graphi_cart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphi_cart

Grafiker / Antalya

Alt 26-05-2011 #5
İlanınızla İlgileniyorum