Freelance Çalışanlar İçin İş Bulma Rehberi

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Çalışanlar İçin İş Bulma Rehberi ...

brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Henüz ülkemizde üvey evlat muamelesi gören freelance geliştiriciler için yurtdışında iş bulma imkanları oldukça yüksek.Hele bir de işveren ve geliştirici kaynaşmasını sağlayan platformların gerçek anlamda yaptıkları etkileşimler serbest çalışanlar için bulunmaz nimet sayılabiliyor.

Okulu bitirdiniz ve yoğun iş temposuna atılmadan kendi kendinize bişeylermi yapmak istiyorsunuz? yada sabah 9 akşam 6 monoton mesaiden sıkıldınızmı ? birde gecesi gündüzü belli olmayan ofis köşelerinde sabahlayan biri iseniz , kendi düzeninizi oluşturmanın zamanı gelmiş demektir.
\
freelance iş imkanları bulma yönünde en gelişmiş site olarak karşımıza çıkıyor odesk.Saat başı ücretlendirme sistemiyle çalışılan sitede ufak bi yazılım ile işveren/freelance dev. arasında bir köprü kuruluyor rahatça mülakata girilebiliyor.ayrıca işveren bu yazılım sayesinde sizin masaüstünüzü görebilir ve sizde screenshot yollayabilirsiniz. yazılım geliştiricinin kaç saat projenin üzerinde çalıştığını logluyor ve tutarı işverenden alıp size veriyor.ücretleri mastercard kullanarak alabilirsiniz.tabi işi alırken saat ücretinde anlaşmalısınız yada teklif verirken belirli bir ücret koymalısınız.Müşteri memnuniyeti sayesinde oy toplayabilir ve aramalarda üst sıralarda çıkabilirsiniz. sitede 3 yıllık projelerden 2 saatlik projelere kadar geniş bir yelpaze bekliyor geliştiricileri.
\

odesk e alternatif olarak elance'yi gösterebiliriz.Lakin incelediğinizde sizde burdaki iş imkanlarının daha fazla olduğunu görebilirsiniz.Ayrıca ödeme koşullarıda oldukça geniş.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cikskarizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikskarizma

Webmaster / İstanbul

Alt 09-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel bi paylaşım eyw Freelance Çalışanlar İçin İş Bulma Rehberi
SANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SANUS

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 09-08-2008 #3
Bencede güzel bir paylaşım teşekkürler
ihtome isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihtome

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2008 #4
kaynak göstermeliydiniz. başka bir sitede okumuştum. yoksa odamı yasak...
pasayusuf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasayusuf

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2008 #5
paylaşım için teşekkürler
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 10-08-2008 #6
ben odensede elanceyede üyeyim fakat her iki sitede ücretli diye biliyorum ve uluslararası olduğu için iyi derece mesleki dil gerektiyor şu ana kadar oradan hiç iş almadım açıkcası çokda üstüne düşmedim ama üzerine düşülse olmayacak bir yer değil

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Alt 26-08-2008 #7
pekiii link yok nasıl ulaşıcaz??
sezgi-sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezgi-sirin

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2008 #8
Çok güzel düşünülmüş. Sanırım link vermek yeask.

Tags
bulma, çalışanlar, freelance, icin, rehberi