Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul ...

maison grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maison grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Çalışma Arkadaşı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Tasarım için gerekli programları yeteri seviyede bilen.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Türkiye geneli oldukça köklü firmalara hizmet veren bir matbaa da 7 sene boyunca tasarımcı grafiker olarak çalışmaktayım. Almış olduğum son kararla bu işi artık freelance olarak devam ettirme zamanının geldiği, amacım sadece evimde oturup tasarım yapmak değil tasarımın yanında biraz daha geniş bir yelpaze , herşeyin daha çok başındayken benim gibi freelance çalışmak isteyen bir arkadaşla bu işe start vermek istiyorum. Bayan olduğum için tercihen bayan bir grafiker arıyorum. Ayrıca Halkalı Atakent civarında oturanlar tercih nedenimdir.

Sabrınız için teşekkür ederim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul - Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul ya da Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul | Freelance Çalışma Arkadaşı - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 17-10-2011 #3
bayan olması şartmı illa ?