Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli ...

secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum

Program/Seviye:
  1. Photoshop
  2. Freehand

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Medeni Hali: Evli

İşle ilgili açıklama:

Acenta da grafiker olarak çalışıyorum ve hürriyet gazetesi ve dergi alanlarında tecrübem.
Ek gelire ihtiyacım var buyuzden freelance çalışmak istiyorum ama bunun içinde bir çevre lazım. Yoğun çalışan freelance arkadaşlar iş paslayabilirler çevre edinebilir başlangıç yapmamı sağlayabilirler diye düşündüm.

Bir türlü freelance e başlayamadım.

Teşekkürler...

E-posta:

Telefon: 0541 780 70 85
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli - Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli ya da Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 11-10-2012 #3
Sabredin.. sabredin.. sabredin..

Belki aylar sonra gelecek ilk işiniz belkide bir kaç gün içinde. Çevreniz ilk başlarda çok zor genişleyebilir ancak daha sonra hızlanarak genişler, bu tabi müşterilerinizi ne kadar memnun ettiğinizle alakalı.

Bu sıralar piyasa kıpırdanmaya başladı, yakında ararlar bence Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli (bu aralar beni hergün en az bir kişi arıyor mesela)
Bu mesajdan alıntı yap
secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2012 #4
evet bugun sabah birisi aradı Freelance calışmak için bağlantı rica ediyorum - Türkiye Geneli bakalım hayırlısı olur inş. tekirdağda turkuaz yayıncılık diye bir yer. devamı gelir de bu şekılde de ılerletırım kendımı.
Bu mesajdan alıntı yap