freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara ...

freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara
gertfilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gertfilo

Grafiker / Ankara

Alt 07-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum

Program/Seviye:
photoshop - iyi derece
indesign - iyi derece
illustrator - orta derece
quark xpress - iyi derece
corel orta derece
freehand - iyi derece
fireworks - iyi derece

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: hazırlamış olduğum örnek gazete, dergi basılmış sürüyle örnek var ilgilenildiği takdirde gönderebilirim

İşle ilgili açıklama: çalışma şekli freelance
tasarımlar, mail veya kargo yolu ile gönderilecek,

Örn; malzemeler hazır olduğu taktirde, kapak dahil 64 sayfalı bir dergi için 5 gün içerisinde teslimat yapılır.
müşteri odaklı tasarım yapılır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara - freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara ya da freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara | freelance dergi, gazete, katalog vs. çok sayfalı tasarım işleri arıyorum - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..