Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli ...

endereren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

endereren

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Dergi Tasarım

Program/Seviye: indesign cs5
quark xpress
adobe photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Gerektiğinde referans sunabilirim.

İşle ilgili açıklama: 15 yıldır ulusal medyada dergi ve gazete tasarımları yaptım ve hala yapmaktayım.
Bransımla ilgili istanbul Bilgi Ünivesitesi'nde ders verdim (baskı oncesi hazırlık, tasarım ve uygulama)
Freelance olarak dergi, katalog vs basılı calısmalarınaza çözüm ortağınız olabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli - Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli ya da Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Dergi Tasarım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
zehraa16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zehraa16

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2012 #3
İşinizi benimseyen, hızlı ve hayal gücü yüksek bir grafikerle çalışmak isterseniz...
Bu mesajdan alıntı yap
tayaajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tayaajans

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-10-2012 #4
Ender Bey Merhaba,

Aşağıdaki mail adresine iş örneklerinizi ve özgeçmişinizi gönderebilirseniz çok seviniriz.

Özlem Şahin
Taya İletişim
Bu mesajdan alıntı yap