Freelance desen tasarımı,desenci

Sonuçlanan İlanlar - Freelance desen tasarımı,desenci ...

MiNiKCoVaZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiNiKCoVaZ(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: Photoshop CS3,CS5 Profesyonel seviyede
Illustrator CS3 Profesyonel seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Tekstil üzerine çalışıyorum metraj ve pano çalışmalarımı anlaştığımız takdirde küçük örnekler halinde sunabilirim.Tekstil dışında photoshopla yapılabilecek herhangi bir çalışmaya da açığım.

İşle ilgili açıklama: 8 senedir full time grafik tasarımcısı olarak bir tekstil firmasında çalışıyorum.Evden de free olarak çalışıyorum her zaman için verilen görevi zamanında yetiştiririm,prensibimdir.Wacom tablet,scanner,printer ve PC de çalışıyorum.İstenildiği takdirde el çizimi illustrasyon çalışmaları da yapıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance desen tasarımı,desenci - Freelance desen tasarımı,desenci ya da Freelance desen tasarımı,desenci da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance desen tasarımı,desenci İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance desen tasarımı,desenci | Freelance desen tasarımı,desenci

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Tags
desenci