Freelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye Geneli ...

berkowski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkowski

Grafiker / Bursa

Alt 3 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop (5/5)
Adobe Illustrator (5/4)
Adobe Indesign (5/5)
Adobe Premiere (5/3)
Adobe After Effects (5/2)

İş deneyimi ve içeriği: Pazarliklaal.com (Grafik Tasarımcı - 2013)
Buggy Mobilya (Grafik Tasarımcı - 2014)
Elite Ajans (Grafik Tasarımcı - 2015)
NTG Türkiye Reklam Ajansı (Grafik Tasarımcı - 2015)
Bursabiz Medya (Grafik Tasarımcı - 2016)
Kalyon Medya (Hala devam etmekteyim)

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: - Karacabey Belediyesi Baskılı İşler (Billboard, Araç Giydirme, Reklam İlanları vs.)
- Polyteks by Taşdelen Reklam İlanları
- Bursa Rising City İnşaat ve Gayrimenkul Dergisi
- TFF Magazine Fashion Dergisi
- UTİB (Uludağ İhracatçılar Birliği) / BURAY (Bursa Raylı Sistemler) / Rising City / SYM Filo / Sosyal Medya Yönetimi

Yetersiz gelirse daha fazla referans sunabilirim.

İşle ilgili açıklama: Tam zamanlı olarak çalıştığım bir reklam ajansı mevcut. Ekstra olarak freelance destek verebileceğim birini/birilerini arıyorum. Akşam 6'dan sonra full time destek verebilirim. Gün içerisinde ufak tefek revize işlerini halletmem sorun olmaz. Ajansım buna karşı sorun teşkil etmemekte. Anlaştığımız taktirde iş veren ile güzel işler çıkaracağımıza inanıyorum. İş sallama, geç cevap verme, yazmama gibi durumlar söz konusu değildir. İş veren ile karşılıklı güven sözleşmesi yapılması tercihimdir.

E-posta:

Telefon: 05349176163
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye GeneliFreelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye GeneliFreelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye GeneliFreelance Destek Verebileceğim Ajans ya da Bireyler arıyorum. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap