Freelance dizgi, mizahpaj kapak tasarımı, katalog...

Sonuçlanan İlanlar - Freelance dizgi, mizahpaj kapak tasarımı, katalog... Sponsorlu Bağlantılar 5 yıllık grafikerim. Büyük yayınevlerinde çalıştım, sayfa tasarımı, kapak tasarımı ve kurumsal işler de tecrübeme güveniyorum. İndesign, QuarkXpress, Photoshop, Freehand, Illustrator programlarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanabiliyorum. ...

ilqnur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilqnur

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

5 yıllık grafikerim. Büyük yayınevlerinde çalıştım, sayfa tasarımı, kapak tasarımı ve kurumsal işler de tecrübeme güveniyorum. İndesign, QuarkXpress, Photoshop, Freehand, Illustrator programlarını sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanabiliyorum. Freelance olarak çalışabileceğim iş arıyorum.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yayineviankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yayineviankara

Eğitimci / Ankara

Alt 29-06-2010 #3
Yayınevimize personel aramaktayız. ilanınız güncelse 506 920 52 48numaralı telefeondan ulaşabilirisiniz.