Freelance Dizgi

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Dizgi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, İstanbul'da; yayınevleri, kitapçı, dershaneler, dergi grupları olmak üzere (ders kitabı, sınav kitapları, kültür kitapları, renkli renksiz dergiler vb. basılı her türlü yayın) profesyonel (Word Yazı İşlem Uzmanlığı, ...

Freelance Dizgi
ahmet_online isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet_online

Grafiker / İstanbul

Freelance Dizgi

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

İstanbul'da; yayınevleri, kitapçı, dershaneler, dergi grupları olmak üzere (ders kitabı, sınav kitapları, kültür kitapları, renkli renksiz dergiler vb. basılı her türlü yayın) profesyonel (Word Yazı İşlem Uzmanlığı, Profesyonel F klavye 10 parmakla seri yazılım, Photoshop, Quark) düzeyde dizgi işleri yapmaktayım. İhtiyaç duyduğunuz dizgi işlerinizde sizlere yardımcı olmak isterim.

Saygılarımla.

Ahmet Çevik
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mrttmpc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrttmpc

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 23-08-2010 #3
serkansolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkansolar

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-08-2010 #4
nerede oturuyorsunuz.