Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul ...

slmrngl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmrngl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Editör / Metin yazarı

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Daha önce bir haber ajansı ve internet haber sitesinde 3 yıla yakın editörlük deneyimim var. Düzenli aralıklarla çıkan bir dergiye, reklam ajansına veya internet sitesine freelance olarak metin yazarlığı/editörlük yapabilirim. İlgilenenlerden detaylı p.m rica ediyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul - Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul ya da Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Editör / Metin yazarı - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap