Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli ...

KomandoTURK67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KomandoTURK67

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Web tasarim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: çoğunlukla kurumsal olmak üzere freelance tasarımcı arkadaşlar arıyoruz. günde 1 tasarım çıkarabilirim diyen arkadaşlar düşünmeden eklesinler güzel ve cazip fiyatla çalışacaklardır!

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli - Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli ya da Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli | Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

pckopatim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pckopatim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 26-04-2011 #3
Merhabalar,

Eğitimimi yeni aldım öğrenecek çok şeyim olduğuna eminim. Eğer ilgilenirseniz kendimi geliştirirken kazanç sağlayabileceğimi düşünüyorum.

Saygılar...
KazanKazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KazanKazan

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 27-04-2011 #4
Her gün bir tasarım çıkarabilecek kadar bilgisayar başındayım.(her gün EN AZ 8 saat)ali.*********
KomandoTURK67 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KomandoTURK67

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-04-2011 #5
basvurular sona ermisdir. konu kapatilabilir Freelance Ekip Arkadaslari Araniyor - Türkiye Geneli

İlanın geçerliliği bitmiştir.