Freelance fiyat listesi

Graficafe - Freelance fiyat listesi ...

Freelance fiyat listesi
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Freelance fiyat listesi

Alt 27-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar merhaba, yine benFreelance fiyat listesi

Freelance işler için belli bir fiyat listesi varmı? Nette arastırdım ancak eski tarihli olanları buldum. DesteğniZi rica ediyorum. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben genel olarak müşteriye ve aldığı zaman göre fiyat veriyorum,bunu müşteri yede söylüyorum, kimi adamın broşürü 2 saat sürerken kimisinin 3 gün sürüyor, revizeleri bitmiyor, çokta aşağı düşüp 5-10 tl ye tavsiyem iş yapmayın.En basiti kendinize günlük bir bütçe belirleyin çalıştığınız güne göre ücret alabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
purchu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

purchu

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2016 #3
Ben genel olarak müşteriye ve aldığı zaman göre fiyat veriyorum,bunu müşteri yede söylüyorum, kimi adamın broşürü 2 saat sürerken kimisinin 3 gün sürüyor, revizeleri bitmiyor, çokta aşağı düşüp 5-10 tl ye tavsiyem iş yapmayın.En basiti kendinize günlük bir bütçe belirleyin çalıştığınız güne göre ücret alabilirsiniz.

bana tek tek işe göre ortalama piyasa fiyatları lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
meldido isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meldido

Grafiker / Antalya

Alt 2 Hafta önce #4
Piyasa bulunduğun şehre göre dalgalanır. Yine de kullanıcılardan net bir bilgi almak istiyorsan daha açıklayıcı olmalısın. Atıyorum bir sosyal medya görseli mi hazırlayacaksın yoksa baskı işi mi baskı işi ise broşür müdür kaça kaçtır poster ise kaçakaçtır logo mu kartvizit mi nedir detaylı bir şekilde yazmanı öneririm.

Herkes paylaşmak istemeyecektir ama işin aslına bakarsan güzel bir başlık açmişsin. Daha önce açildi mi başlık bakmadım doğrusu.

Programlarını orjinal mi kullanıyorsun kullanıyorsan zaten 5-10₺ ye tasarım yapacak kadar düşmezsin her ne olursa olsun düşme zaten 5 ₺ ye çıktı alamazlar yaptığın işin kalitesi de fiyatlarını etkiler tabii ki. İşi aldığın firmanın bütçesi de.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
hakanhazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 9 Saat önce #5
Ben de arıyorum bu senenin ortalama fiyatlarını arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap