Freelance Flash Banner - PSD Tasarım

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Flash Banner - PSD Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar; İş yoğunluğumuza göre bize freelance ev ortamından yardım edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İş Detay: Google reklamlarında olduğu gibi basit flash banner yapabilecek , photoshopa hakim (illustratorda olur ...

tigris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tigris

Webmaster / İstanbul

Alt 28-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

İş yoğunluğumuza göre bize freelance ev ortamından yardım edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Detay:
Google reklamlarında olduğu gibi basit flash banner yapabilecek , photoshopa hakim (illustratorda olur , sizin çalışma şeklinize bağlı) arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.

Çalışma şekli olarak 1 adet tasarım yapılır ve 7-8 boyutta çoğaltılır. Boyutlar standarttır , afaki istekler olmayacak her zaman klasik boyutlandırmalar olacaktır.

Yapmış olduğunuz çalışmalardan 1-2 tanesini örnek olarak gösterirseniz ya da basit bir 728*90 ebatlarında çalışma yaparsanız , fiyat ile birlikte PM attığınızda size mutlaka geri dönüş yapılacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Flash Banner - PSD Tasarım - Freelance Flash Banner - PSD Tasarım ya da Freelance Flash Banner - PSD Tasarım da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Flash Banner - PSD Tasarım | Freelance Flash Banner - PSD Tasarım

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

have isimli Üye şimdilik offline konumundadır

have

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 28-08-2010 #3
Merhabalar;

İş yoğunluğumuza göre bize freelance ev ortamından yardım edebilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Detay:
Google reklamlarında olduğu gibi basit flash banner yapabilecek , photoshopa hakim (illustratorda olur , sizin çalışma şeklinize bağlı) arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.

Çalışma şekli olarak 1 adet tasarım yapılır ve 7-8 boyutta çoğaltılır. Boyutlar standarttır , afaki istekler olmayacak her zaman klasik boyutlandırmalar olacaktır.

Yapmış olduğunuz çalışmalardan 1-2 tanesini örnek olarak gösterirseniz ya da basit bir 728*90 ebatlarında çalışma yaparsanız , fiyat ile birlikte PM attığınızda size mutlaka geri dönüş yapılacaktır.
Merhabalar uygun fiyatlara sizlere yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek grafik ve web alanındakı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.İyi gunler dilerim **********
deliler2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliler2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-08-2010 #4
çok uygun fiyat ve kaliteli işlerle dolu referansımız ışığında size hizmet vermek isteriz iletişim için ********** adresinden ulaşabilirsiniz referanslarımızı gönderirim.iyi günler
mhmtzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-08-2010 #5
msn: **********
mutlaka ekleyin...
tigris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tigris

Webmaster / İstanbul

Alt 28-08-2010 #6
msn adresleriniz eklenmiştir.
BloodyPuppet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BloodyPuppet

Öğrenci (Diğer) / Bolu

Alt 29-08-2010 #7
Merhabalar, uygun ücret karşılığında flash banner konusunda hizmet verebilirim. Detaylı görüşmek için msn adresim: **********

Referanslarımı ********** inceleyebilirsiniz.
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2010 #8
mhmtzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-08-2010 #9
msn daveti gelmedi msnime mail atın ben de ekliyim...
grafisoner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafisoner

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2010 #10
********** adresinden yaptığım işlere bakabilirsiniz. Bu güne kadar Philips için birçok kampanya banner ı yaptım. Flash veya gif veya statik banner lar konusunda yardımcı olabilirim. portfolyomda ki mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları