Freelance Flash Tasarimci Araniyor.

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Flash Tasarimci Araniyor. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Flash banner, slideshow, menü vs yapimindan anlayan bir arkadas ariyorum. Ilk etapta ayda 2-3 is verilecektir. Iki tarafinda birbirinden memnun kalmasi durumunda bu sayi katlanarak artacaktir. Bütün ...

mehgiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehgiz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 28-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Flash banner, slideshow, menü vs yapimindan anlayan bir arkadas ariyorum.

Ilk etapta ayda 2-3 is verilecektir.

Iki tarafinda birbirinden memnun kalmasi durumunda bu sayi katlanarak artacaktir.

Bütün scriptlerin Javascript/XML den veri cekmeden yapilmasi ve teslimatlarin en gec bir - birbucuk gün icerisinde gerceklesmesi gerekmektedir.

Fiyatta anlastigimiz takdirde hazir scriptlerden faydalanilmasi bir sorun teskil etmez.

MSN Adresim: *********

Saygilarimla...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 28-04-2010 #3
Mail gönderdim bakarsanız sevinirim.