Freelance fotoğrafçı grafiker - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelance fotoğrafçı grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Freelance fotoğrafçı grafiker Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: İllüstrator ve photoshop Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Kendime ait fotoğraf makinem ...

Gizemciltas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizemciltas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance fotoğrafçı grafiker

Program/Seviye: İllüstrator ve photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Kendime ait fotoğraf makinem ve bilgisayarım var. Haftada birkaç gün yapabileceğim obje çekimi, kartvizit çalışması vb. iş arıyorum. Evden de çalışabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance fotoğrafçı grafiker - İstanbulFreelance fotoğrafçı grafiker - İstanbulFreelance fotoğrafçı grafiker - İstanbulFreelance fotoğrafçı grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gizemciltas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizemciltas

Hiç Biri / İstanbul

Freelance fotoğrafçı grafiker - Türkiye Geneli

Alt 19-10-2014 #3
Freelance fotoğrafçı grafiker

Program/Seviye: İllüstrator ve photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım ve fotoğrafçılık mezunuyum. Kendime ait fotoğraf makinem ve bilgisayarım var. Haftada birkaç gün yapabileceğim obje çekimi, kartvizit çalışması vb. iş arıyorum. Evden de çalışabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap