freelance gazete dergi dizgisi - izmir

Sonuçlanan İlanlar - freelance gazete dergi dizgisi - izmir ...

freelance gazete dergi dizgisi - izmir
Gokhannn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gokhannn

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gazete ve dergi tasarımı

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şu anda İzmir'de Gazetem Ege'de çalışıyorum. Freelancer olarak gazete ve dergi tasarımı yaptırmak isteyenlere yardımcı olabilirim. İlgilenen olursa örnek çalışma yollayabilirim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance gazete dergi dizgisi - izmir - freelance gazete dergi dizgisi - izmir ya da freelance gazete dergi dizgisi - izmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance gazete dergi dizgisi - izmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
freelance gazete dergi dizgisi - izmir | freelance gazete dergi dizgisi - izmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
artibes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artibes

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-07-2009 #3
izmir de yayına hazırlayacağımız dergi ve gazete için görüşmek istiyoruz. bize ulaşmanızı rica ederiz.
Gokhannn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gokhannn

Grafiker / İzmir

gazete gedrgi tasarım

Alt 03-03-2010 #4
iskenderunda basım yayın bölümünde okuyorum. 2 yıl izmirde gazetem egede spor editörlüğü yaptım. Ayrıca frelance olarak konvoy ve iş dünyası adlı iki derginin, bayraklı postası adlı bir belediye gazetesinin sayfa tasarımlarını yaptım. Şu anda okul gazetesinde çalışıyorum. İzmir veya iskenderunda sayfa sekreterine ihtiyaç duyanlara yardımcı olabilirim. (Diğer illerde görüşme olanağı pek olmadığı için, iş pek sağlıklı olmaz)
ilgilenenlere çalışmalarımı gönderebilirim

pitikarebilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pitikarebilisim

Webmaster / İzmir

Alt 06-04-2010 #5
İzmir’de ikamet eden full time çalışacak grafiker arıyoruz.

İlgileniyorsanız lütfen ********* CV yollayınız.

Teşekkürler.