freelance gelişmiş icon , logo tasarımı , resim editleme

Sonuçlanan İlanlar - freelance gelişmiş icon , logo tasarımı , resim editleme ...

Alt 07-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance olarak çalışabilecek , logo resim editleme , icon tasarım ile uğraşan ve
3D Studio max den ayrıca anlayan arkadaşlar arıyoruz.
adresini msn ye eklerseniz görüşürüz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 10-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba ben uşaktan arıyorum internetten buldum adresinizi ben evde internet aracılığıyla yapmak istiyorum grafikerim coreldraw ' ı çok iyi derecede kullanıyorum. daha önce reklamcıda çalıştım doğum nedeniyle ayrıldım. photoshop programınıda iyi derecede biliyorum. tabela,afiş, logo tasarımı, etiket, degi, broşür. Grafik ile ilgili ne varsa yaparım. bana yardımcı olursanız sevinirim.

Freelance olarak çalışabilecek , logo resim editleme , icon tasarım ile uğraşan ve
Alt 10-04-2008 #3
merhaba ben uşaktan arıyorum internetten buldum adresinizi ben evde internet aracılığıyla yapmak istiyorum grafikerim coreldraw ' ı çok iyi derecede kullanıyorum. daha önce reklamcıda çalıştım doğum nedeniyle ayrıldım. photoshop programınıda iyi derecede biliyorum. tabela,afiş, logo tasarımı, etiket, degi, broşür. Grafik ile ilgili ne varsa yaparım. bana yardımcı olursanız [email protected]************
19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

Alt 29-04-2008 #4
merhaba ben uşaktan banu freelance çalışıyorum coreldraw ve photoshop kullanıyorum. 6 yıllık deneyimim var ilgilenirseniz.
[email protected]************ eklerseniz görürşürüz iyi günler
19041973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

19041973(44)

Grafiker / Uşak

Alt 09-07-2008 #5
merhaba uşaktan banu coreldraw ve photoshop kullanıyorum.eklerseniz çalışmalarımdan gönderebilirim. teşekkürler....

Tags
freelance, gelimi, icon, logo, tasarm, resim, editleme