Freelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli ...

Drafther isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drafther

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım Hizmetleri

Program/Seviye: AI > Çok iyi
PS > Çok iyi
Corel > İyi
Freehand > Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım - Profil bilgileri: Drafther

Kurumsal, Logo, Katalog, Broşür, Afiş, El ilanı, Kartvizit, Etiket ve Kapak Tasarımları

İşle ilgili açıklama: Ortalama 6 yıl bu sektöre bilfiil hizmet verdim.
Sonrasında kendi işletmemin yanısıra freelancer olarak işimi icra etmeye devam ettim.

İşime oldukça titiz yaklaşırım ve aynı hassasiyeti muhatabımda da beklerim..
Özellikle ne istediğini bilen işverenle çalışmak önceliğimdir..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Hizmetleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Drafther isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Drafther

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2013 #3
İlan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap