Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli ...

aspendos42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspendos42

Grafiker / Konya

Alt 31-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır

Program/Seviye: Corel: çok iyi
Photoshop: çok iyi
İndesign: çok iyi
3d studio max: iyi
Illustrator: iyi
Freehand: iyi
Flash: iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: İstenildiği zaman sunulabilir.

İşle ilgili açıklama: Türkiye genelinde, tüm grafik tasarım çalışmalarınız yapılır.
Baskı aşamasına kadar iş takibi yapılır.
Tecrübem ile işinize büyük fayda sağlayacağıma inanıyorum.
Uzun yıllar tabela sektöründe, reklam ajanslarında ve gazetede grafiker olarak hizmet verdim.
İşleriniz ile ilgili fiyat almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım İşleri Yapılır - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..