Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! Şehir: Ankara Program/Seviye: 1. Illustrator CS5 ( 8/10 derece) 2. Fireeorks CS5 ( 9/10 derece) 3. Photoshop ( 7/10 derece ) 4. Adobe ...

rapkaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rapkaan(39)

Webmaster / Ankara

Alt 15-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!!

Program/Seviye: 1. Illustrator CS5 ( 8/10 derece)
2. Fireeorks CS5 ( 9/10 derece)
3. Photoshop ( 7/10 derece )
4. Adobe Dreamweaver (5/10 derece)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Şu an için referans göndermiyorum ayrıldığım şirkete zimmetli çalışamalarım.
isteyene ufak tefek çalışmalar gönderilir...

İşle ilgili açıklama: Ödemeleri PAYPAL ilede kabul ediyorum...
İşle ilgili açıklama:
* Logo 250tl (3 Adetden Seçmeli)
* Afiş 100tl (1 Adet)
* Banner 20tl (1 Adet)
* Kartvizit 50tl (2 Adetden Seçmeli)
* Broşür100tl (1 Adet)
* Katalog 250tl (1 Adet)
* Dergi 260tl (1 Adet)
* CD+Kapak 100tl (2 Adetden Seçemel)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara - Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara ya da Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara | Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır!!! - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..