Freelance Grafik Tasarım - İzmir

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarım - İzmir ...

vildanela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vildanela(32)

Grafiker / İzmir

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım İzmir

Program/Seviye: Adobe Photoshop (iyi)
Adobe Illustrator (iyi)
CorelDraw (iyi)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2006 yılından bu yana Grafiker olarak çalışmaktayım.
Tasarım, promosyon, etiket, afiş, kurumsal kimlik ve bunun gibi bir çok reklam konularında hakim olarak hizmet vermekteyim. İsteğiniz doğrultusunda iletişime geçebilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0507 767 26 09
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafik Tasarım - İzmirFreelance Grafik Tasarım - İzmirFreelance Grafik Tasarım - İzmirFreelance Grafik Tasarım - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap