Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli ...

Naz* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Naz*

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama:

Merhaba ben 22 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum ve 3 senedir freelance olarak işler alıyorum. Grafik tasarım bölümünde okudum ve Bilge Adam grafik tasarım programları sertifikam var. Ayrıca reklam ve organizasyon ajanslarında full time çalışma tecrübemde var. Genç ve yenilikçi bir bakış açısıyla, ciddiyet ve disiplin içerisinde projelerinizi gerçekleştirebilirim ve işleri zamanında teslim etmeye özen gösteririm. İlgilenirseniz çalışmalarımdan örnekler de yollayabilirim.
Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash ve Freeahand kullanıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli - Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli ya da Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafik Tasarım Projeleriniz Yapılır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #3
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.