Freelance Grafik Tasarım

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarım ...

Freelance Grafik Tasarım
Alt 21-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba 5 yıldır reklam ajansında art directorluk yapıyorum aynı zamanda freelance işler alıyorum.. katalog, afiş, broşür, el ilanı, kurumsal kimlik, ambalaj, billboard, etiket, gazete-dergi, kitap kapağı, takvim, banner, web sitesi ve film jeneriği ve fragman tasarım işlerinizi freelance olarak ajans kalitesinde ama ajanstan cok uygun fiyata yapabilirim.

istanbul da ikamet etmekteyim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İşveren ilanları için kurallarda belirtildiği üzere, iş veren mesajları aktif edilmeden önce yazılacak mesaj aşağıda ki gibi olmalıdır.

Sitemiz de işveren olarak ilan bırakmak isteyen arkadaşlar. Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yalnız uyulması gereken kurallarımız var.

İlanlarınız da

- Öncelikle firma bilgisi
- Çalışma şartları
- Aranılan kişinin özellikler
- İşin mahiyeti

gibi bilgileri açıkladığınız taktirde ne siz nede talipli olanlar değerli vakitlerini kaybetmemiş olacaklardır.

Kesinlikle, msn, mail, telefon ve adres bilgilerinizi konu için de belirtmeyiniz.Talipler size pm yolu ile ulaşacaklardır. Ayrıca ilanınız genel forum kurallarına da uygun olmalıdır.

Aradığınız personeli bulduğunuz taktirde ilanınızda bildirmeniz, ilana mesaj bırakacak yeni iş arayanları ve site yönetimini zor duruma sokmaz.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Örnek :
İlanı Veren Üye:
Photoshop bilen "bayan" eleman aranıyor.
Üye:
Neden "bayan"?

Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Alt 29-05-2008 #3
ilan hala günceldir
Alt 02-06-2008 #4
ilan hala günceldir
gurandemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gurandemir

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-06-2008 #5
Merhaba, tarafımıza belirli zamanlarda grafik çalışması yapabilecek personel arıyoruz. ************************ msn adresinden görüşebiliriz.
Alt 02-07-2008 #6
İyi günler... elimde 1-2 logo taslağı var. bunlara çeki düzen verecek bir uzmana ihtiyacım var. Kurumsal kimlik ve web tasarım işlerine de ihtiyacım olabilir. Daha önceki çalışmalarınızdan örnekler yollarsanız sevinirim.

teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Tags
freelance, grafik, tasarım