Freelance Grafik Tasarım

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarım ...

Freelance Grafik Tasarım
ckurtaraner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ckurtaraner

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya24

Freelance Grafik Tasarım

Alt 18-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşadığınız şehir:
İstanbul'da ikamet etmekteyim ama Türkiye'nin farklı şehirlerindeki firmalara da kendi yerlerinde hizmet vermekteyim.

Kullandığınız programları ve seviyeleri:
Tasarımlarımda Photoshop ve Freehand Programlarını kullanıyorum. Web sitesi tasarımlarını ise Flash programı ile yapmaktayım.

İş deneyimi ve içeriği:
2005 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul'daki farklı reklam ajanslarında deneyim kazandım.

Kendiniz hakkında açıklama:

İletişim bilgileriniz:
Benimle ********* e-posta adresinden e-posta yoluyla ya da aynı adresten MSN yoluyla iletişim kurabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ckurtaraner

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-04-2010 #3
Örnek işlerimi ve hakkımda daha detaylı bilgiyi cem.kurtaraner.com internet sitesinden alabilirsiniz.

ckurtaraner

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-04-2010 #4
Daha önce yaptığım işler ve hakkımda daha detaylı bilgi almak için cem.kurtaraner.com adresine bakabilirsiniz.