freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar freelance grafik tasarım Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe photoshop Adobe Indesign Adobe Illustrator Corel DRAW PAINTER Macromedia Freehand Microsoft Office İş deneyimi ...

bydrums isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bydrums

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance grafik tasarım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe photoshop
Adobe Indesign
Adobe Illustrator
Corel DRAW
PAINTER
Macromedia Freehand
Microsoft Office

İş deneyimi ve içeriği: Art direktör

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba Ben Murat BERKÖZ.
Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut.
Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım.
Kreatif işler, kolay ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyim.
8 yıl boyunca çeşitli ajans,yayınevi,banka,otomotiv,inşaat,yapı şirketleri va daha adını sayamadığım bir çok şirkete freelance işler yaptım.(dergi,katalog,kurumsal kimlik,logo type,afiş,insert,broşür,menu,kitap kapağı,kitap ... vs)
Çeşitli ajanslarda grafik tasarımcı,jr art direktör, art direktör olarak görev yaptım.
Şişli de ikamet etmekteyim.

25 tane dergi tasarımım mevcuttur. Tüm basılı materyallerde üstün tasarım ve uygun fiyat sorunsuz iş garantisi vermekteyim.
İlgilerinize
İyi günler dilerim...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli - freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli ya da freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli | freelance grafik tasarım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nnunu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nnunu

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2010 #3
********* adresine cv ve özellikle ilan calismalarinizla ilgili tasarimlarinizdan yollarsaniz memnun olurum. Acil Bekliyorum
bydrums isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bydrums

Grafiker / İstanbul

freelance grafik tasarım işleriniz uygun fiyata sorunsuz yapılır! - Türkiye Geneli

Alt 11-08-2011 #4
freelance grafik tasarım işleriniz uygun fiyata sorunsuz yapılır!

Program/Seviye: Adobe Photoshop - Çok iyi
Adobe Illustrator - Çok iyi
Adobe Indesign - İyi
Macromedia Freehand - Çok iyi
Corel Draw - iyi
Painter - Çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Örnek Çalışmalarım yolladığınız mailler dikkate alınarak cv yollanacaktır.

İşle ilgili açıklama: Merhaba Ben Murat BERKÖZ.
Yaklaşık olarak 8 yıllık grafik tasarım deneyimim ve 5 yıllık çizgi desen tecrübem mevcut.
Grafik tasarım programlarına hakimiyetim dışında farklı tasarımlar ve kreatif fikirlere yardımcı olmaktayım.
Kreatif işler, kolay ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyim.
8 yıl boyunca çeşitli ajans,yayınevi,banka,otomotiv,inşaat,yapı şirketleri va daha adını sayamadığım bir çok şirkete freelance işler yaptım.(dergi,katalog,kurumsal kimlik,logo type,afiş,insert,broşür,menu,kitap kapağı,kitap ... vs)
Çeşitli ajanslarda grafik tasarımcı,jr art direktör, art direktör olarak görev yaptım.
Şişli de ikamet etmekteyim.

25 tane dergi tasarımım mevcuttur. Freelancer olarak, işlerinizi tam zamanında ve sorunsuz uygun fiyat garantisi ile yapmaktayım.

İlgilerinize
İyi günler dilerim...

E-posta: *********

Telefon: *********