Freelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye Geneli ...

burakyusufbudak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakyusufbudak

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım Uzmanıyım

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Adobe Photoshop
Adobe Creative Cloud
Adobe After Effect
Adobe Premier Pro
Adobe Flash
Freehand
Orta Düzey HTML ve Bütün Çizim Programlarını Orta ve Maximum düzey de biliyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: www.instagram.com/abigrafiker Sitesinden Yaptığım işlere bakıp portfolyo olarak kabul edebilirsiniz.

Kendi Sosyal Medya Şirketimdir.

İşle ilgili açıklama: Bu sektörün için de 6 Seneye yakın bir zamandır varım
Türkiye de gerek yurt içi firmaları gerek yurtdışı firmaların da
*Tasarım Sorumlusu
*Grafik Tasarım Uzmanı
*Grafik Tasarımcı
*Baskı Sorumlusu

Ünvanların da Çalıştım

Sonra Kendi Sosyal Medya Şirketimi Kurup Freelance olarak Çalışmaya karar verdim şuan hali hazır da çalıştığım müşterilerim mevcuttur, Referans Numaralarını bırakabilirim isteyen olursa.

İstanbul Gedik Üniversitesi - Grafik Tasarımı (Mezun)
İstanbul Gedik Üniversitesi / Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi - Görsel İletişim ve Tasarımı Bölümün de 1. Sınıfı okumaktayım.

bir çok dersten muaf olduğum için çok zaman aralığım oluşuyor bu aralıklar da sizinle tanışmak ve işlerinizi en güzel şekil de hazırlamak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 5547304398
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-12-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım Uzmanıyım - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

burakyusufbudak

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2018 #3
up up up up ++++++++++ Ref
Bu mesajdan alıntı yap

burakyusufbudak

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2018 #4