Freelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye Geneli ...

Freelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye Geneli
colordream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colordream

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim

Program/Seviye:
Illustrator = İYİ
Photoshop = İYİ
Indesign = İYİ

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Portfolyom için mail adresimden ulaşabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 4 yıldır freelance olarak çalışıyorum.

Web siteleriniz, kurumsal kimlik çalışmalarınız her türlü tasarım işleriniz titizlikle yapılır.

Çalışmalarımı en uygun konsept, kaliteli hizmet ve en kısa sürede sizlere sunuyorum.

E-posta:

Telefon: 0545 441 28 45
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarım / Web Tasarım İşleriniz Yapılır - Zamanında Teslim - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
colordream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colordream

Grafiker / Ankara

Alt 09-09-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap