Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli ...

artimajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artimajans

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Arkadaşlar freelance olarak çalışabileceğimiz işini temiz yapan güvenebileceğimiz bize sıkıntı yaşatmayacak arkadaşlar arıyoruz.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Logo Çalışması Yapabilen (Çalıntı Kullanmayan)
Kurumsal Kimlik Çalışması Yapabilen

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli - Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli ya da Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli | Freelance Grafik Tasarımcı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

artimajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artimajans

Sanat Yn. / İstanbul

Freelance Web Tasarımcısı Aranıyor! Türkiye Geneli - Türkiye Geneli

Alt 15-11-2011 #3
Freelance Web Tasarımcısı Aranıyor! Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: PHP yazım dilini bilen
Yönetim panelli site yazabilen (Hazır yönetim paneli kullanmadan)
CSS ve HTML

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Ajansımıza dışardan freelancer olarak destek verebilecek, işini temiz yapan, güvenilir, titiz çalışan ve yönetim panelli site yazabilen, tasarımını yapabilen arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Lohan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lohan

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-11-2011 #4
http://ydemirkiran.blogspot.com kurumsal kimlik ve logo için ilanınızla ilgileniyorum ayrıca
özgeçmişimin detayını maille yolladım.