Freelance Grafik Tasarımcı Arkadaşlar Arıyoruz! (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik Tasarımcı Arkadaşlar Arıyoruz! (İstanbul) ...

dataport isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dataport

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Firmalarımızın web site arayüz tasarımları, banner (jpeg-swf-gif), kartvizit, logo, sunum dosyası, mailing (template), broşür ve flyer gibi tüm tasarım işlerimizi outsource etmek istiyoruz.

Özellikle banner ve mailing işlerimizin aylık frekansı yüksek yani fazla sayıda iş verilecek. Bu nedenle pazarlama bütçemizi aşmamak için fikir vermesi açısından aşağıdaki örnek bütçelerimizi iletiyorum:

Parça başı fiyatlar az gelebilir ancak yüksek sayıda ve kolay işler geleceğini düşündüğünüzde aylık olarak kazancınız yüksek olacaktır.

Bu fiyatlarda düzenli olarak bizimle çalışabilecek ve referans gösterebilecek tasarımcı arkadaşlarımız bizimle iletişime geçebilirler.

(Bilgi: Baskı işlerimizi ****'nda yaptırdığımız için işlerin corel'de teslim edilmesi gerekiyor.)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Freelance Grafik Tasarımcı Arkadaşlar Arıyoruz! (İstanbul) veya Freelance Grafik Tasarımcı Arkadaşlar Arıyoruz! (İstanbul)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2010 #3

İletişime geçebilirsek gerekli çalışma örneklerini size iletebilirim.

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

serdarkaraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarkaraman

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2010 #4
Merhabalar. Ağırlıklı işim grafik animasyon. (Sitemde Reha Muhtar veya Metin Uca gibi bazı büyük isimlerin işlerine kadar örneklerim var.) Web banner ve mailing işlerinizi yapmak isterim.
14 yıllık grafikerim, 20 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Animasyon üzerine onlarca referansım mevcut. Banner işlerini siteme koymadım fakat yapıyorum. Daha iki gün önce bir ajansa yaptım. Zaten sitemdeki işlere bakacak olursanız banner tarzı küçük animasyonları yapabileceğimi anlayacaksınız.

Saygılar

Serdar Karaman
Grafiker animatör karikatürist

web sitem:
www.serdarkaraman.com

mail:
nesrinn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesrinn

Grafiker / Muğla

Alt 11-10-2010 #5
Mail adresim *********
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-10-2010 #6
Merhaba,

İletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız?
demouser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demouser

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2010 #7
ilanınızla ilgileniyorum iletişime geçmek isterseniz *********
dilayyalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2010 #8
corel draw çok iyi kullanıyorum.*********
muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 11-10-2010 #9
********* > msn
EsPriTüeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EsPriTüeL

Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2010 #10
İlanınız ile ilgileniyorum.

Profesyonel olarak kullandığım ve Hakim olduğum programlar,
Photoshop , Corel , illustrator , Freehand ,

Orta derece : 3Dsmax,indesign

Mail : *********

Çalışmalarımı google a nickimi yazarak ulaşabilirsiniz. Template ve tema çalışmalarımıda ayrıyeten gösterebilirim. İyi çalışmalar.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafik tasarımcı aranıyor