Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Grafik Tasarım Dizgi Mizanpaj Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Dergi, kitap, gazete, afiş, broşür, kartvizit, davetiye gibi ihtiyaçlarınızın tasarımı konusunda yardımcı olabilirim. Şehir: Ankara Aranan Şehir: Türkiye Geneli ...

Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli
cnkyche isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnkyche

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 30-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarım Dizgi Mizanpaj

Program/Seviye: Dergi, kitap, gazete, afiş, broşür, kartvizit, davetiye gibi ihtiyaçlarınızın tasarımı konusunda yardımcı olabilirim.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
Adobe Photoshop (çok iyi)
Adobe Indesign (çok iyi)
Adobe Illustrator (orta)
Corel Draw (çok iyi)

5 senedir grafik tasarım üzerine çalışmaktayım. Son 1 yıldır özellikle kitap-dergi-gazete mizanpajları üzerine çalışıyorum. İstediğiniz işi basıma girecek halde, anlaştığımız zamanda teslim ederim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0535 627 13 24
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarımcı - Türkiye GeneliFreelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tanerrraktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanerrraktas

Eğitimci / Ankara

Alt 03-06-2016 #3
Ankara freelance çalışcak arkadaş arıyoruz eğitim kurumu işleri 05425518040 taner aktaş wordpres biliyor musunuz tasarımlar yapılacak kurumsal afiş logo vb
Bu mesajdan alıntı yap