***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - ***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli ...

caneraydin0608 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caneraydin0608

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

***Freelance Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Adobe İndesign
Macromedia Freehand

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Türkiye genelinde, tüm grafik tasarım işleriniz özenle çalışılıp onayınıza sunulur.

Uzun seneler boyunca edindiğim tecrübeyle işinize fayda sağlayacağıma inanıyorum.

İşleriniz ile ilgili fiyat bilgisi almak için lütfen iletişime geçiniz.

E-posta:

Telefon: 0532 276 13 77
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli***Freelance Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap