Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance grafik tasarımcıyım ! Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Adobe Illustrator : Uzman Adobe Photoshop : Uzman Adobe Indesign : Uzman Freehand : Orta Corel : Orta Adobe Dreamwaver: ...

eraydogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraydogan

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance grafik tasarımcıyım !

Program/Seviye: Adobe Illustrator : Uzman
Adobe Photoshop : Uzman
Adobe Indesign : Uzman
Freehand : Orta
Corel : Orta
Adobe Dreamwaver: Orta

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

AFİŞ TASARIMLARI Şahsıma aittir..
Bir çocuğu üniversite projesi , bir kısmı basılan işlerdir..
Daha detaylı portfolyo için mail atabilirim..

İşle ilgili açıklama: Özgeçmiş:

Ben ÜSTÜN DOĞAN..
1987 Üsküdar doğumluyum.

Sabancı Olgunlaşma Yüksel Okul - Grafik Fotoğrafçılık
Bilge Adam Web & Grafik tasarım mezunuyum..

Tüm grafik tasarım,web tasarım,reklam,kampanya işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır.
Aşağıdaki mail adresim ve telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

ÜSTÜN DOĞAN

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli - Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli ya da Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli | Freelance grafik tasarımcıyım ! - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..