Freelance Grafik Tasarımı - Trabzon

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik Tasarımı - Trabzon ...

Berkay92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berkay92

Grafiker / Trabzon

Alt 12-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik Tasarımı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe' nin tüm proğramları
Corel Draw

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bir yıldır yazılım firmasında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Her türlü matbuu evrak, grafik tasarımı, dekupe gibi tüm grafik işlerini yapabilirim. İsteyenlere örnek çalışmalardan gönderebilirim.

Sürekli olarak çalışabileceğim dürüst, güvenilir kişileri, firmaları bekliyorum.

E-posta:

Telefon: 0531 453 16 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Grafik Tasarımı - TrabzonFreelance Grafik Tasarımı - TrabzonFreelance Grafik Tasarımı - TrabzonFreelance Grafik Tasarımı - Trabzon

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Berkay92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berkay92

Grafiker / Trabzon

Freelance Grafik Tasarımı (Trabzon) - Türkiye Geneli

Alt 12-08-2013 #3
Freelance Grafik Tasarımı (Trabzon)

Program/Seviye: Adobe' nin tüm proğramları
Corel Draw

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bir yıldır yazılım firmasında grafik tasarımcı olarak çalışıyorum. Her türlü matbuu evrak, grafik tasarımı, dekupe gibi tüm grafik işlerini yapabilirim. İsteyenlere örnek çalışmalardan gönderebilirim.

Sürekli olarak çalışabileceğim dürüst, güvenilir kişileri, firmaları bekliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap