Freelance Grafik ve Web - Ankara

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik ve Web - Ankara ...

yasarsalmanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasarsalmanli

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik ve Web

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Program/Seviye: Corel Draw : Orta
Adobe Photoshop: Uzman
Adobe Illustrator: Orta
Adobe Dreamwaver: Uzman

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: 1989 Ankara doğumluyum.
2006 yılında grafik konusunda eğitim aldım
2007 yılında okulda ve araç giydirme üzerine ve freelancer olarak çalışmaya başladım
2010 yılı itibariyle Grafik ve Web Tasarımı üzerine özel bir şirkette çalıştım.Freelance olarak hizmet veriyorum. Tüm grafik,reklam,web sayfası, işleriniz profesyonel bir şekilde yapılır ve anlaşmalı olarak çalıştığım matbaada baskı hızmetlerını uygun fiyat seceneği sunmaktayım

E-posta:

Telefon: 0530 235 35 20
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafik ve Web - Ankara - Freelance Grafik ve Web - Ankara ya da Freelance Grafik ve Web - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafik ve Web - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap