Freelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye Geneli ...

bsreknci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bsreknci

Grafiker / İstanbul

Alt 20-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance grafik ve web tasarım işleri

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Ben Kimim?

1990 yılında İstanbul'da doğdum. Doğuş Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünden mezun oldum. dört yıllık PR ajanslarındaki deneyimlerimden sonra Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde Grafik ve Web tasarım programında eğitimimi tamamladım. Şuan halihazırda Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisiyim.
Neler Biliyorum?

Web site tasarımı, grafik tasarımı,flash animasyonlar, kurumsal kimlik, logo tasarım,Wordpress...
Kullandığım Programlar neler?

Adobe; Illustrator, Photoshop, Indesign, Dreamweaver, Flash

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar: www.busraekinci.com

E-posta:

Telefon: 0538 351 47 48
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye GeneliFreelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye GeneliFreelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye GeneliFreelance grafik ve web tasarım işleri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
bsreknci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bsreknci

Grafiker / İstanbul

Uygun fiyatlara Web Tasarım ve Grafik işleri yapılır - Türkiye Geneli

Alt 26-12-2013 #3
Uygun fiyatlara Web Tasarım ve Grafik işleri yapılır

Program/Seviye: Neler Biliyorum?
Web site tasarımı, grafik tasarımı,flash animasyonlar, kurumsal kimlik, logo tasarım,Wordpress...

Kullandığım Programlar neler?
Adobe; Illustrator, Photoshop, Indesign, Dreamweaver, Flash

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: www.busraekinci.com

İşle ilgili açıklama: Ben Kimim?

1990 yılında İstanbul'da doğdum. Doğuş Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklam bölümünden mezun oldum. dört yıllık PR ajanslarındaki deneyimlerimden sonra Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisi'nde Grafik ve Web tasarım programında eğitimimi tamamladım. Şuan halihazırda Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü öğrencisiyim.

E-posta:

Telefon: 0538 351 47 48
Bu mesajdan alıntı yap