Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Grafik ve Web Tasarım Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: GRAFİK Photoshop İllustrator İndesign Freehand ________ WEB Dreamweaver Flash Fireworks Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

serkan187 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkan187

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik ve Web Tasarım

Program/Seviye: GRAFİK
Photoshop
İllustrator
İndesign
Freehand
________

WEB
Dreamweaver
Flash
Fireworks

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. Portfolyo sitemde de gördüğünüz üzere öğrenci olmama rağmen bir çok firmaya hizmet vermekteyim. Gerek baskılı işlerde gerekse web işlerinde uygun fiyata sizlere yardımcı olmak istiyorum. Türkiye genelinde çalışıyorum. Rize'de, İzmir'de müşterilerim var. Beni seçmelerinin en büyük nedeni, istenilen işi gerekirse 24 saat kesintisiz çalışarak istenilen saatte teslim etmemdir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli - Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli ya da Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli | Freelance Grafik ve Web Tasarım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..