Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Microsoft Word Microsoft Excel Microsoft PowerPoint Adobe ImageReady Adobe Acrobat Professional Adobe InDesign Adobe Illustrator Adobe ...

Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye Geneli
asayki34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asayki34

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu)

Program/Seviye:
  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Microsoft PowerPoint
  • Adobe ImageReady
  • Adobe Acrobat Professional
  • Adobe InDesign
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Premiere
  • Macromedia Flash
  • Macromedia Freehand
  • Macromedia Dreamweaver

Tümü ileri seviyede

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

19 yıldır Freelance Grafik/Web Tasarım + SEO alanlarında hizmet veriyorum.

Özgeçmişimde de belirtildiği gibi, yıllarca Sanat Yönetmeni olarak çalıştım.

2010 yılından bu yana, ARO Dergi (Antalya Rehberler Odası Dergisi)'nin Grafik Tasarım'ını yapıyorum;

Freelance Grafik/Web Tasarım + SEO çalışmalarınızda yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyarım.

Saygılarımla,

Adnan SAYKI

E-posta:

Telefon: 0537 419 43 23
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye GeneliFreelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye GeneliFreelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye GeneliFreelance Grafik/Web Tasarım + Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
asayki34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asayki34

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2013 #3
Referans web adresim;

http://www.adnansayki.com/

A. SAYKI
Bu mesajdan alıntı yap