Freelance Grafiker - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Freelance Grafiker Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara içi görüşmeler yüz yüze olacak Program/Seviye: Photoshop,Corel,İllustrator vb... Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Hidrolik Mühendislik Alanında Çalışan Firmamızın ...

edagul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 22-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker

Aranan Şehir: Ankara içi görüşmeler yüz yüze olacak

Program/Seviye: Photoshop,Corel,İllustrator vb...

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Hidrolik Mühendislik Alanında Çalışan Firmamızın Pdf, Flyer, Logo, Döküman, Web sitesinde Kullanılacak Grafiklerin İstediğimiz Doğrultuda Hazırlanması, Bunun Yanında Gerek Görüldüğü Takdirde Birtakım Makinelerin Dış Görünümlerinin Çizimi Konusunda Freelance Bir Grafiker Aramaktayız.

Kısacası Traktör, Ekskavatör, Abkant Press, Forklift vb Makineler Çizebilecek Arkadaşlar Aramaktayız.
Teknik Ölçülü Çizim Değil Ama 3 Boyutlu Orantısal....

Yerimiz Ankara/Ostim dedir. İlgilenen Arkadaşlar Acil Bana Ulaşsın Lütfen.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Freelance Grafiker - AnkaraFreelance Grafiker - AnkaraFreelance Grafiker - AnkaraFreelance Grafiker - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Efe Tatar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Efe Tatar

Webmaster / İzmir

Alt 22-03-2013 #3
Çalışma örneklerinizi *** adresine mail olarak atarsanız görüşebiliriz. İyi çalışmalar dilerim.

edagul

Hiç Biri / Ankara

Freelance Grafiker Ankara

Alt 23-03-2013 #4
Merhaba Darkness,Mail Adresinize Gönderdim.

edagul

Hiç Biri / Ankara

3dmax

Alt 23-03-2013 #5
3d max bılen arkadaslar...
maviates30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviates30

Grafiker / Sakarya

Alt 23-03-2013 #6
örneklerinizi görebilir miyim?

ferhat kale

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-03-2013 #7
Ilgilenen Arkadasların ankaradan olması tercıh sebebıdır...ornek calısma ısteyenler maıl atsın lutfen......
neciperololcay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neciperololcay

Eğitimci / Ankara

Freelance Frafiker

Alt 24-03-2013 #8
Sayın Edagül Hanım, Telefonda konuştuğumuz gibi, mail adresimi ve web adresimi gönderiyorum. Bugüne değin yapmış olduğum 50'den fazla afiş var. Kültür Bakanlığının okuma ile ilgili açmış olduğu afiş yarışmasında da bir afişim seçildi ve Anadoluda kütüphanelerdee kullanılmak üzere dağıtıldı. Bunu CV'ye yazmayı unutmuşum.

Yanıtınızı bekliyorum.
Dr. N. Erol Olcay
[b]0 53**

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 24-03-2013 #9
Necip Bey Cvnizi İnceledim.Afiş vs den Ziyade Bizim Beklentimiz Olan Çizimlerin Örneklerini Size Mail Olarak Gönderdim.
Saygılarımla.

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-03-2013 #10
İlan Günceldir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları