Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ...

Boyut Dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Boyut Dijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker Aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: E-ticaret sitemiz için, blog sitemiz için ve ayrıca kurumsal projelerimiz için slider, logo, banner, afiş, broşür, kartvizit, katalog vb. tasarım işleri için devamlı olarak çalışmak üzere hızlı ve pratik, freelance çalışacak arkadaş arıyoruz. Firma konseptimiz 3d teknoloji ürünleri üzerine olması nedeni ile tasarımsal olarak 3d algısını oluşturmada başarılı arkadaşlar tercihimizdir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli - Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli ya da Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafiker Aranıyor - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

wmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wmc

Hiç Biri / Samsun

Alt 20-05-2012 #3
ben kendimi denemek istiyorum
msn: *********
Boyut Dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Boyut Dijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2012 #4
ilan kapanmıştır..