Freelance Grafiker Arayanlar İletişime Geçebilirler

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker Arayanlar İletişime Geçebilirler Sponsorlu Bağlantılar Profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. Matbaa deneyimim vardır. Kurumsal kimlik, afiş, kartvizit, broşür, dergi - gazete tasarımı, katalog çekimi ve tasarımı, outdoor çalışmaları, logo tasarımı gibi konularda çalışmak isteyenler ...

alperepla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperepla

Grafiker / Eskişehir

Alt 04-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel olarak fotoğraf çekiyorum. Matbaa deneyimim vardır. Kurumsal kimlik, afiş, kartvizit, broşür, dergi - gazete tasarımı, katalog çekimi ve tasarımı, outdoor çalışmaları, logo tasarımı gibi konularda çalışmak isteyenler mail ya da telefon ile ulaşırlarsa çalışmalarımdan örnekler göndereceğim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alperepla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperepla

Grafiker / Eskişehir

Alt 11-12-2009 #3
Ambalaj tasarımı yapılır.

Uygun fiyata kartvizit, afiş, broşür, el ilanı hazırlanıp bastırılır, adrese gönderilir.

Not: Kargo ücreti alıcıya aittir.

İlgilenenler ********* adresinden fiyat teklifi isteyebilirler.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.