Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance grafiker arayanlar Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: FTP ve aynı zamanda mail yoluyla çalışan 10 senelik bir ...

rido5858 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rido5858

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance grafiker arayanlar

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: FTP ve aynı zamanda mail yoluyla çalışan 10 senelik bir deneyime sahip grafikerim. Her türlü basılı metaryallerinizin tasarım ve baskı öncesi hazırlıkları konularında sizlere en iyi şekilde ve uygun fiyatlara hizmet vermek tam bana göre bir iş. Kurumsal Kimlik, Logo, Amblem, Dergiz, Gazete, Broşür, Insort, Kartvizit vb. çalışmalarınızı yaptırmak için sıkıntıya girmeyin. Mail atmanız yeterlidir.

****Her Zaman Emeğe Saygı Lütfen****

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli - Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli ya da Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance grafiker arayanlar - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-07-2012 #3
İlanınızı yanlış bölüme bırakmışsınız ve sanıyorum mod arkdaşların da gözünden kaçmış..

Mesajınızı Freelancer İş Arayanlar buraya taşıtma talebinde bulunursanız, daha iyi olur.
ataaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ataaa

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-07-2012 #4
İlanınızı yanlış bölüme bırakmışsınız ve sanıyorum mod arkdaşların da gözünden kaçmış..

Mesajınızı Freelancer İş Arayanlar buraya taşıtma talebinde bulunursanız, daha iyi olur.
Onun derdi başka ellemeyin(!)