Freelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - Ankara

Freelancer Çalışan Arayanlar - Freelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - Ankara ...

edagul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edagul

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Freelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma

Aranan Şehir: Ankara

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar , balık oltasının üzerine yapışıtırılmak üzere 3 büyük takımın kendi belirlediğimiz şekillerde, anlattığımız şekilde tasarımının yapılması için freelance grafiker arkadaşlar arıyoruz.
Biz web tasarım firmasıyız, freelance olması tercih sebebidir.Grafik tasarım işi çok fazla almıyoruz ama müşterimizin ricası üzerine böyle bir çalışmayı kabul ettik.Gelecek arkadaşın bu bilgileri bilmesinde fayda var diye düşünüyoruz.Düzgün çalışmalar yapıldığı takdirde,anlaştığımız arkadaşımız bu şekilde işler geldiği takdirde yine dışarıdan freelance bizimle çalışmasını talep edebiliriz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Freelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - AnkaraFreelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - AnkaraFreelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - AnkaraFreelance Grafiker Balık Oltası Üzeri Çalışma - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2014 #3
mail gönderdim...
Bu mesajdan alıntı yap
halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 19-11-2014 #4