Freelance Grafiker - Bayan - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker - Bayan - Antalya Sponsorlu Bağlantılar — Firma ismi: FerOsFer.Net Proje Grubu — Çalışma şartları: Freelance / Grafik Başına veya Proje Başına — Aranılan kişinin özellikleri: Bayan, grafik bölümünde öğrenci, Antalyada ikamet eden veya ...

fmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fmc(31)

Webmaster / Antalya

Alt 10-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

— Firma ismi: FerOsFer.Net Proje Grubu
— Çalışma şartları: Freelance / Grafik Başına veya Proje Başına
— Aranılan kişinin özellikleri: Bayan, grafik bölümünde öğrenci, Antalyada ikamet eden veya okuyan, pembe/mor renklerini seven.
— İstenilmeyen özellikler: Firmal ile çalışmayı düşünmüyoruz. Sadece kişi veya kişilerle.
— İşin mahiyeti: 13 mart akşamı tüm başvuran grafikerlere mail ile istenilen iş hakkında mail atılıp fiyat ve tarih istenilecek. En uygunu seçilecek.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

seldayucel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seldayucel

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 11-03-2009 #3
Merhaba Ankara da ikmaet etmekteyim ancak freelance olcağı için şansımı denemek istedim. İlgilenirseniz lütfen mesaj bırakın..
İyi çalışamalar.
firstlady isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firstlady

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2009 #4
Merhaba
Sizinle freelance çalışmak isterim.
İstanbul'da ikamet etmekteyim.
ddmbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2009 #5
merhaba istanbulda ikamet ediyorum pembe ve mor favori renklerim photoshop cs2 kullanıyorum sizinle çalışmak isterim
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2009 #6
Merhabalar, izmirde ikamet etmekteyim.. Özel mesaj attım size..
İyi çalışmalar dilerim
gulizarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulizarc

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #7
ilanınızla ilgileniyorum
gultekdag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gultekdag(62)

Grafiker / Antalya

FREELANCE tasarımcı grafiker

Alt 13-03-2009 #8
Sayın ilgili,

Aslen İstanbul'luyum. Saint Michel Fransız Lisesi'nden mezun olduktan sonra Londra'da Pazarlama ve Reklamcılık okudum, ardından Paris'te Grafik Sanatlar ve Reklamcılık okudum. 1985 yılında kendi grafik tasarım stüdyomu kurdum ve Paris'te 30 yıla yakın grafiker olarak çalıştım. 2006 Haziran ayında Antalya'ya geldim. İki yıldan beri Antalya ajanslarında tecrübe edindim. Yaptığım işlerden 3 örnek vermem gerekirse: biri Antalya Tarım İl Müdürlügü'nün Yıllık Yayın Organı olan Dergiyi baştan aşağı yenilemek oldu. Comfort Flora Beach Hotel'in yeni broşürünü yaptım, Rixos Hotels Kurumsal kimliği üzerine yardımcı tasarımcı grafiker olarak çalıştım...

Sunduğunuz FREELANCE iş imkanı için iyi bir aday olduğumu düşünüyorum.

Kullandığım programlar : (hem Mac, hem PC ortamında) Indesign CS3, Photoshop CS3, Illustrator CS3, Quark Xpress, Freehand MX, Word, PowerPoint, Acrobat Professional.

Paris'te değişik iş alanlarında (yayın, endüstri, bilgisayar, ekonomi, turizm, dekorasyon, kültür gibi) grafik tasarımlar yaptım. Referanslarım içinde, Bayard Presse, Rustica, Total, Pelikan, Memorex, Rhône-Poulenc, Micro Application, Rodin müzesi gibi prestijli şirket ve kuruluşlar da yer alıyor. Bu şirketlere sayfa tasarımlarını kendi ismimle imzaladığım magazinler ve dergiler, broşür, katalog, yıllık raporlar, ambalajlar gibi çeşitli işler yaptım.

Mükemmel derecede İngilizce ve Fransızca biliyorum. Bu dillerin gramerlerine de bütünüyle hakimim.

İş konusunda bakımlı, organize ve metodik olmayı severim. Fazla mesaiden sakınmam. Seyahat engelim yoktur. Otomobil ehliyetim vardır.

Arzu ederseniz, iş örneklerimi size PDF formatında gönderebilirim.

Bilgimi, tasarım gücümü ve birikimlerimi üretgen ve dinamik bir ortamda paylaşmak, işimde mutlu olarak çalışabilmek ve hem birey hem de ekip olarak daha yükseklere erişebilmek istiyorum.

Görüşmemizi dilerseniz, derhal olabilir.
GSM: ************************

Saygılarımla,

Gül
fmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fmc(31)

Webmaster / Antalya

Alt 14-03-2009 #9
başvurular için teşekkür ederim. herkesle özel mesaj yoluyla iletişime geçilecek ve uygun bir arkadaşlar yolumuza devam edeceğiz. gelecekte gelecek işlerimizde görüşmek üzere.

tüm ilgilenenlere ve site yönetimine teşekkürler.

saygılarımla.
nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 14-03-2009 #10
anlamadığım bi nokta freelancer olduktan sonra cinsiyetin ne önemi var ki icabında grafiker evinden iş yürütecek, full time deseniz hadi neyse
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
antalya, bayan, freelance, grafiker, ogrenci