Freelance grafiker - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Freelance grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Freelance grafiker Şehir: İstanbul Program/Seviye: Freehand ve Photoshop kullanıyorum. Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: GSF Grafik tasarım bölüm birincisiyim. Ajans yada matbaaya dışarıdan destek ...

cananarslan3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cananarslan3

Grafiker / İstanbul

Alt 22-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance grafiker

Program/Seviye: Freehand ve Photoshop kullanıyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: GSF Grafik tasarım bölüm birincisiyim. Ajans yada matbaaya dışarıdan destek vermek istiyorum.Saygılar.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance grafiker - İstanbul - Freelance grafiker - İstanbul ya da Freelance grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap