Freelance Grafiker - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker - İzmir ...

Freelance Grafiker - İzmir
graphicd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicd

Grafiker / İzmir

Alt 08-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker

Program/Seviye:
Illustrator (iyi)
Photo Shop (iyi)
Corel Draw (iyi)
Flash (orta)

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Özellikle devamlı işler yapacağım firmalar arıyorum. Çalışmayı zamanında verdiğiniz takdirde çalışmanın yetişmemesi, telefonun veya msn'in açılmaması gibi sorunlar yaşamazsınız. Bu işi uzun süredir yapıyorum bu yüzden çalışmayı sıfırdan alıp baskı aşamasına kadar olan sürede sorunsuz teslim ederim. Daha fazla ayrıntı birlikte çalışmak isteyen firmalarla görüşülür.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafiker - İzmir - Freelance Grafiker - İzmir ya da Freelance Grafiker - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafiker - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Grafiker - İzmir | Freelance Grafiker - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Gizli CV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gizli CV

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-08-2010 #3
bizle iletişime geçebilir misiniz? *********
idramali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idramali

Webmaster / İzmir

Alt 11-10-2010 #4
web sitelerimiz için arayüz çalışması yaptırmak istiyoruz , ilgilenirseniz ********* adresine cv göndermenizi rica ederim.
graphicd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicd

Grafiker / İzmir

Freelance iş Arıyorum ve Andaç Sayfası Satıyorum

Alt 22-10-2010 #5
Freelance olarak web sitesi ve matbaa işlerinin tasarımı için lütfen iletişime geçiniz. Gerekli referanslar gösterilecektir.

Ayrıca andaç sayfası tasarımı satıyorum.

Bu konularla ilgilenen arkadaşların grafiker_nese hotmail.com adresine mail atmalarını rica ediyorum.

İyi çalışmalar.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #6
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.