Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli ...

sevdam5728 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdam5728

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker (Kitap mizampajı)

Program/Seviye:
  • Indesign
  • Illustratör
  • Quark
  • Freehand
  • Photoshop

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Matbaa Meslek Lisesi 94 mezun olduğumdan beri profesyonel olarak grafikerlik yapıyorum.. 10 parmak F klavye kullanıyorum.. Yeni sisteme uygun SBS - YGS - LYS kitapları yapıyorum..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli - Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli ya da Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli | Freelance Grafiker (Kitap mizampajı) - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..