freelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - freelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Geneli ...

mami1986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mami1986

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

freelance grafiker olarak çalışıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop, corel draw, illustratör iyi ve son derece yeterli seviyede.

İş deneyimi ve içeriği: 10 senedir bu alanda çalışıyorum, son beş senedir aynı firmada çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: kurumsal kimlik, katalog, afiş, broşür, kartvizit, menü, banner, dekupe, promosyon ürün tasarımları v.s. işlerinizde baskı teknikleri ve baskı sonrası çalışmalar planlanmış olarak uygun çözümler sunuyorum.

E-posta:

Telefon: 0553 644 00 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
freelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Genelifreelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Genelifreelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Genelifreelance grafiker olarak çalışıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap