Freelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Freelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye Geneli ...

hazirankizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hazirankizi

Grafiker / İstanbul

Alt 2 Hafta önce #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: grafik tasarım konusunda tüm programları biliyorum
Adobe grubu
Corel DRAW
Freehand
Mac ve Windows sistemi

İş deneyimi ve içeriği: 2000 yılından bu güne kadar Matbaa ve reklam ajanslarında görev aldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbulda grafikerlik hayatım 2000 yılında matbaa da başladı baskı sorumlusu olana kadar yükseldim. Tasarım ve hazır gelen işleri matbaa baskısına hazırladım 1 yıldır Alaplı da kasaba kadar büyük denecek köyümde yaşamak için yerleştim. 1 yıldır burada çalışıyorum ama iş veren az maaşa çok iş istiyor sıkıldım evimde rahat ve huzurlu olarak çalışmak istiyorum. Grafiği seviyorum müşteri ne istediğini güzel anlatıp bende anladıktan sonra güzel işlere ve büyük işlere dergi katalog ambalaj etiket kitap Roman çocuk kitabı el ilanı broşür tabela araç giydirme vb. Gibi akla gelen bütün matbaa ve açık hava reklam işlerine imza attım. Grafik Programlarının hepsine hakimim

E-posta:

Telefon: 0507 947 06 27
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 2 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Freelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye GeneliFreelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye GeneliFreelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye GeneliFreelance Grafiker olarak herkese yardımcı olmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap