Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Farketmez Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Elimde bulunan 50 adet mobilya ...

maximus27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maximus27

Webmaster / Gaziantep

Alt 22-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Farketmez

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Elimde bulunan 50 adet mobilya resmini ev dekoru içerisine yerleştirecek grafiker arıyorum. Acil...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli - Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli ya da Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli | Freelance grafiker parça başı iş yaptıracağım - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

deliler2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliler2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-08-2012 #3
mail gönderildi teşekkür ederim
sedat_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat_gul

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2012 #4
mail gönderdim....
iyi çalışmalar dilerim
maximus27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maximus27

Webmaster / Gaziantep

Alt 24-08-2012 #5
İlginiz için teşekkür ederim. İş verilmiştir.

Ömer Faruk SAVAR
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2012 #6
mail atıldı. [email protected]